Ubytování - Rokytnice nad Jizerou - Krkonoše

 

Ubytování v Penzionu v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších

 
Ubytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - pohled zvenkuUbytování - Krkonoše  - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - pětilůžkový pokoj
Ubytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - čtyřlůžkový pokojUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - pokoj s přistýlkouUbytování - Krkonoše  Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - pokojUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - pokoj s předsíňkouUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - čtyřlůžkový pokojUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - apartmánUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - apartmánUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - sociální zařízení u apartmánuUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - koupelnaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - koupelnaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - koupelnaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - koupelnaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - chodbaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - posezení v patřeUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - saunaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - kulečníkUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - stolní tenisUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - posilovnaUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - místo k relaxaciUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - posezení u krbuUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - restauraceUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - restauraceUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - barUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - společenská místnostUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - společenská místnostUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - bazén, trampolína a houpačky u objektuUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - ptačí pohled na penzion i okolíUbytování - Krkonoše - Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - pohled zvenku
 

UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE

Penzion v Rokytnici nad Jizerou

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
Krkonoše

 

Fotogalerie
Krkonoš

 

 

Další ubytování v Krkonoších

 

Ubytování Krkonoše

 

Ubytování Krkonoše

na Českých výletech

 

Penziony Krkonoše

 

Ubytování Špindlerův Mlýn

 

Chaty a chalupy Krkonoše

 

 

----------------------------------------

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Jizerské hory

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Orlické hory

 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších - kód: sm09

 

 

lůžko
s polopenzí

3.1.-24.1.
1.7. – 31.8.

24.1.-28.2. 21.12.-27.12.

28.2. – 30.3.

1.5.–30.6.
1.9.– 31.10.

27.12.-3.1.

dospělí

550 Kč/noc

660 Kč/noc

660 Kč/noc

490 Kč/noc

770 Kč/noc*

děti 2 – 10 let

490 Kč/noc

550 Kč/noc

490 Kč/noc

440 Kč/noc

550 Kč/noc

děti do 2 let

zdarma (bez nároku na služby)

lůžko se snídaní

pouze v termínu 1.5. – 30.10. (v ostatních termínech nutná polopenze)

dospělí i děti od 2 let

440 Kč/noc/lůžko se snídaní*Silvestrovský pobyt je min. na 5 nocí v období 26.12. - 2.1.
V rámci silvestrovského pobytu je nutno doplatit silvestrovské menu.
Platba za menu: 850 Kč/dospělá osoba, 450 Kč/dítě. Silvestrovský balíček zahrnuje: 2.večeři, přípitek, novoroční dárek, studený bufet, chlebíčky, půlnoční večeři a hudbu.
U vánočního pobytu je doplatek na štědrovečerní menu: polévka, smažený kapr, salát, cukroví aj.
Platba za menu: 400 Kč/dospělá osoba, 200 Kč/dítě.

Zimní sezona je od 1.12. – 31.3., letní sezona je od 1.7. – 31.8. Od prosince do března ubytování pouze v týdenních turnusech.

Na místě se hradí poplatek za psa (50 Kč/noc) a rekreační poplatek (20 Kč/osoba nad 18 let/den, děti 10 Kč/den).

 

 

Školy v přírodě:

ubytování s plnou penzí - MŠ a 1.-4. třída/jaro a podzim

380 Kč osoba/noc

ubytování s plnou penzí/5. – 9. třída/jaro a podzim

435 Kč osoba/noc

lyžařský kurz s plnou penzí – děti 10 – 18 let/leden a březen

 480 Kč osoba/noc

lyžařský kurz s plnou penzí – děti do 10 let/leden a březen

430 Kč osoba/noc

 

Ceny pro školy v přírodě závisí na počtu osob a termínu.
V ceně pro školy v přírodě je zahrnuta plná penze – 4-5 x denně strava, pitný režim.
Na 35 dětí 2 pedagogové zdarma.
Na místě se hradí rekreační poplatek (10 Kč/dítě/noc).

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Pálava

 

Ubytování Beskydy

 

 

Ubytování na horách

 

Silvestr na horách

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Dovolená s dětmi

  

Školy v přírode

 

 

 

 
Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

Doporučujeme:

Silvestr na horách, Silvestrovské pobyty, Vánoce na horách, Vinobraní, Vinné sklípky s ubytování

 

Všechna práva stránky Ubytování - Rokytnice - Krkonoše - Penzion v Rokytnici a další ubytování v Krkonoších vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz